Prosimy o odwoływanie wizyty najpóźniej dzień przed umówionym terminem

Zadzwoń!

Chcesz umówić wizytę?

Zadzwoń, nasze rejestratorki poinformują Cię o najbliższym możliwym  terminie wizyty

 

lek.dent. Magdalena

Latkowska-Wiśniewska

 

 

lek.dent. Magda Uznańska

 

lek.dent. Magda Czerniakowska

Rejestracja telefoniczna: 728 259 465

 

lek.dent. Magda Czerniakowska

 

lek.dent. Paulina Urbańska

dr n. med. Maciej Rysz

higienistka stomatologiczna

Sylwia Gościcka

higienistka stomatologiczna

Sylwia Gościcka

 

asystentka stomatologiczna

Klaudia Niedzielska

asystentka stomatologiczna

Ewa Kantorowska

higienistka stomatologiczna

Agnieszka Krysiewicz

Poznaj naszych lekarzy, higienistki i asystentki

 

lek.dent. Katarzyna Andrzejczyk

 

 

chirurg stomatologiczny nowotwory głowy i szyi usuwanie znamion skórnych

rejestratorka

Marta Żurowska

asystentka stomatologiczna

Marta Kłosiewicz

 

lek.dent. Karolina Wielgołaska

 

 

ortodonta chirurg szczękowy onkolog

Witaj w naszej Poradni Stomatologicznej ZACHODNIA

 

Nazywam się Katarzyna Andrzejczyk, ukończyłam Akademię Medyczną w Białymstoku w 1997r. Własny gabinet stomatologiczny prowadzę od 2002 roku. Cały czas go rozwijam, poszerzam zakres usług. Moją pasją jest stomatologia estetyczna oraz protetyka i okluzja. Nieustannie zgłębiam wiedzę, szkoląc się u krajowych i zagranicznych autorytetów. Mam wielkie szczęście być stomatologiem dla całych rodzin - dzieci, ich rodziców i dziadków.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od 2011 roku współpracuje ze mną lek.dent. Magda Uznańska. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny w 2010 roku. Od czasu ukończenia studiów pogłębia swoją wiedzę, biorąc udział w licznych kursach ortodontycznych. Obecnie jest studentką 3-letniego programu Master in Orthodontics. Lecząc swoich pacjentów zwraca uwagę na postawę ich ciała, nieprawidłowe funkcje języka czy niekorzystne nawyki, które mają bezpośredni wpływ na powstawanie wad zgryzu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W 2021 roku dołączyła do nas Magda Czerniakowska - absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Stale poszerza swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach i konferencjach stomatologicznych, przede wszystkim w dziedzinie endodoncji i stomatologii estetycznej. Specjalizuje się w leczeniu kanałowym pod mikroskopem. Najważniejsze jest dla niej, aby wizyty były bezbolesne i przebiegały w miłej atmosferze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Współpracuje z nami również dr n.med. Maciej Rysz. Ukończył I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z wynikiem bardzo dobrym oraz Oddział Stomatologii. Jest lekarzem medycyny i lekarzem dentystą. Stopień doktora nauk medycznych uzyskał za badania o unaczynieniu szczęki promowane przez profesora Bogdana Ciszka. Specjalizację z chirurgii szczękowo twarzowej uzyskał w Klinice Nowotworów Głowy i Szyi Centrum Onkologii w Warszawie pod opieką profesora Romualda Krajewskiego i doktora Stanisława Starościaka oraz w Klinice Chirurgii Czaszkowo – Szczękowo – Twarzowej kierowanej przez profesora Piotra Arkuszewskiego. Obecnie w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z Neurochirurgii. Umiejętności, które wykorzystuje w naszym gabinecie to m.in.:

 • Planowanie leczenia i wszczepianie implantów zębowych. Leczenie powikłań po zabiegach implantologicznych.
 • Odtwarzanie ubytków kości przed wszczepianiem implantów. Sterowana regeneracja tkanek, przeszczepy kości w obrębie jamy ustnej, lateralizacja nerwu zębodołowego dolnego.
 • Dłutowanie zębów zatrzymanych, trudne ekstrakcje, leczenie powikłań po zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej, implanty ortodontyczne, usuwanie zmian na błonach śluzowych.
 • Rozpoznawanie i diagnostyka nowotworów złośliwych lub łagodnych w obrębie głowy i szyi. Zlecanie badań dodatkowych, planowanie leczenia. Leczenie operacyjne.
 • Usuwanie zmian nowotworowych skóry twarzy i szyi z zastosowaniem szerokiej gamy technik chirurgicznych podczas rekonstrukcji ubytków poresekcyjnych.

 

 

Ostatnio do zespołu dołączyła lek. dent. Magdalena Latkowska-Wiśniewska, absolwentka Warszawskiego Uniwersytety Medycznego, specjalistka w zakresie periodontologii. Zabiegi wykonywane przez nią w naszej poradni, to m.in.

 • Leczenie zapalenia przyzębia w fazie niechirurgicznej

 • Zabiegi regeneracyjne ubytków kostnych w zapaleniu przyzębia

 • Pokrywanie recesji dziąsłowych

 • Plastyka wędzideł, pogłębianie przedsionka

 • Wydłużanie koron klinicznych ze wskazań estetycznych i przed planowanym leczeniem protetycznym

 • Kortykotomia

 • Diagnostyka i leczenie zmian błony śluzowej jamy ustnej

 • Usuwanie zmian do badania histopatologicznego

Jej celem zawodowym jest działanie na rzecz zwiększania świadomości dotyczącej wczesnego rozpoznawania zapalenia przyzębia, które nadal pozostaje chorobą społeczną i wywiera znaczący wpływ na zdrowie ogólne.

Zapraszamy pacjentów z chorobami dziąseł również z okolic Płońska- Płock, Ciechanów, Nowy Dwór Mazowiecki

 

 

Nasza praca byłaby niemożliwa bez pomocy znakomitych rejestratorek, asystentek i higienistek stomatologicznych: Teresy Kowalskiej, Agnieszki Krysiewicz, Ewy Kantorowskiej, Marty Kłosiewicz, Marty Żurowskiej oraz Klaudii Niedzielskiej. Dbają one w wyjątkowy sposób zarówno o czystość w gabinetach oraz dobre samopoczucie naszych pacjentów. Służą profesjonalną pomocą przy zabiegach.

 

Higienistka Agnieszka Krysiewicz wykonuje profesjonalną higienizację jamy ustnej, udziela instruktażu higieny - przeprowadza zabiegi takie, jak skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja